Зеленський допускає пом’якшення карантинних заходів в Україні після 24 квітня, якщо ситуація з коронавірусом не погіршуватиметься | Київ.Info

Зеленський допускає пом’якшення карантинних заходів в Україні після 24 квітня, якщо ситуація з коронавірусом не погіршуватиметься

Президент України Володимир Зеленський допускає пом’якшення карантинних заходів в Україні після 24 квітня, якщо ситуація з коронавірусом не буде погіршуватися.

“З урядом 24 квітня ми вийдемо на комунікацію з суспільством. Люди зрозуміють, які заходи карантину будуть пом’якшені. Чому? Тому що частково людей потрібно буде відпускати на роботу, частково ті галузі, які для нас дуже важливі, будуть відкриватися. Частково може бути пом’якшення в травні щодо транспорту. Тобто, такі речі будуть, якщо не буде дуже великої хвилі (захворюваності коронавірусом – ІФ), – сказав він в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна” в п’ятницю ввечері.

Зеленський знову закликав українців відповідально ставитися до заходів карантину і святкувати Великдень удома. “Поки у нас немає навіть першої великої хвилі. А ви бачите, що в світі вже говорять, є друга хвиля, може бути третя хвиля. Ніхто не знає, коли коронавірусна інфекція згине, коли все це закінчиться. Поки ми її стримуємо”, – зазначив він.

Президент підкреслив, що якщо після Великодня відбудеться хвиля захворювання, то в Україні може бути “страшна статистика” – від 2 до 10% хворих коронавірусом від усього населення України, і медики “будуть змушені вибирати, кому з українців жити”.

“Зараз ми ситуацію дуже непогано контролюємо, дуже у нас непрості цифри. Тому люди повинні знати, свята святами, важливо, в наступному році підемо разом всі до церкви. А сьогодні – терпіння і хоча б раз відреагувати не серцем, а саме розумом”, – закликав Зеленський.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook