Зеленський обговорив з президентом Польщі подальшу співпрацю – Київ Інфо

Зеленський обговорив з президентом Польщі подальшу співпрацю

У п’ятницю, 20 грудня, президент України Володимир Зеленський, провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Як відзначають в повідомленні, лідери двох країн обговорили хід імплементації домовленостей, які були досягнуті під час переговорів в нормандської форматі в Парижі.

Також, під час своєї розмови президенти сусідніх держав відзначили позитивні зрушення в питанні видачі Польщею дозволів на міжнародні автомобільні перевезення на поточний рік.

Співрозмовники також торкнулися питань взаємодії в рамках міжнародних і регіональних ініціатив, обговорили пріоритети європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також узгодили графік двосторонніх заходів на наступний рік.

Президенти також приділили особливу увагу питанням забезпечення енергетичної безпеки в Європі. Зеленський поінформував Дуду про кроки, які здійснює Україна з метою укладення нової угоди про транзит російського газу.

Нагадаємо, як повідомляв раніше “УРА-Інформ”, в Білому домі прокоментували майбутню зустріч президентів України і Сполучених Штатів Америки Володимира Зеленського і Дональда Трампа, відзначаючи, що вона неодмінно відбудеться.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com