Зеленський озвучив свої головні пріоритети - Київ.Info

Зеленський озвучив свої головні пріоритети

Він переконаний, що це – не “романтичні обіцянки”.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для нього головними пріоритетами є закінчення війни з Росією та повернення українських територій.

Про це очільник української держави сказав в інтерв’ю австрійській газеті Wiener Zeitung.

“Коли я щось обіцяю, це – не просто порожні слова. Закінчення війни та повернення українських територій — це мій головний пріоритет. І це не якісь романтичні обіцянки”, – зазначив Зеленськи.

Але він пояснив, що втілити такі обіцянки – не просто.

“Але ми вже багато чого досягли. Ми повернули 140 осіб з полону. Ми здійснили розведення військ. Там більше не стріляють, майже ніхто не гине. За винятком однієї смерті, втрат протягом семи тижнів більше не було. Це всі бачать, і Європа теж це бачить. Іноді бувають постріли з боку сепаратистів. Але ми не відповідаємо на них, і це добре”, – цитує Wiener Zeitung Зеленського.

Президент України підкреслив, що на тимчасово непідконтрольних уряду територіях Донбасу існує гуманітарна катастрофа та чимало осіб хворі на коронавірус.

“Але люди, які живуть в окупованій частині Донбасу, також бачать, як живуть українці по той бік фронту — краще. У шахтарів на окупованому Донбасі все погано: вони не отримують нормальної заробітної плати й повинні платити високі ціни на воду та електроенергію. Якщо терпіння людей там у якийсь момент вичерпається, то можуть також виникнути заворушення”, – зауважив Зеленський.

“Я знаю, що там багато людей, які в душі є українцями. Я не хочу, щоб вони помирали. Цим людям нелегко, багато хто зникає у в’язницях, оскільки вони відзначають такі свята, як День незалежності України. Наші солдати, яких ми звільнили, сказали, що вони перебували у в’язниці разом з проукраїнськими громадянами. Там багато людей, які думають проукраїнськи”, – резюмував президент України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com