Зеленський покликав Путіна на Донбас, аби поставити крапку: "Ми не боїмося" - Київ.Info

Зеленський покликав Путіна на Донбас, аби поставити крапку: “Ми не боїмося”

Президент України Володимир Зеленський на тлі наростаючої російської агресії на Сході України зробив звернення до народу.

Глава держави заявив у своєму Instagram, що Україна готова захищатися, але при цьому не хоче війни. Принцип нашої країни – не починати війну першою, але завжди стояти до останнього.

Зеленський підкреслив, що Україна в 2021 році відрізняється від України в 2014 році.

“Ми не боїмося, тому що Україна-21 не має ілюзій. Розуміє, хто справжній друг і брат. Хто готовий підставити плече, а хто може вдарити в спину. А тому Україна-21 розуміє всі можливі сценарії і знає, що буде робити у відповідь при будь-якому розвитку ситуації”, – попередив президент.

Володимир Зеленський на Донбасі, фото з Facebook ООС

За його словами, в України є армія і неймовірні захисники, які не мають страху і невіри в свої сили.

Зеленський також звернувся до президента РФ Володимира Путіна і запропонував йому зустрітися на Донбасі, де український лідер буває кожного місяця і бачить ситуацію своїми очима.

Раніше така пропозиція надійшла під час зустрічі радників “нормандської четвірки”, яка відбулася 19 квітня.

“Пане Путін, я готовий піти ще далі і запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна”, – заявив Володимир Олександрович.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com