Зеленський розповів, як планує вирішити ситуацію на Донбасі та як ставиться до чинної влади | Київ.Info

Зеленський розповів, як планує вирішити ситуацію на Донбасі та як ставиться до чинної влади

Зеленський несподівано заговорив про Донбас та чинну владу й заявив, що без переговорів не обійтися.

Шоумен та кандидат у президенти України Володимир Зеленський розповів, як планує вирішувати ситуацію на тимчасово окупованому Донбасі.

Про це він повідомив у прямому ефірі ток-шоу “Право на владу”.

Зеленський відповів на нагальні питання про війну на Донбасі і способи її вирішення, а також про своє ставлення до старої влади.

Художній керівник студії “Квартал 95” повідомив про те, що в першу чергу на Донбасі необхідно зупинити вбивства, а також розпочати переговорний процес.

Головна мета – це зберегти життя людей“, – наголосив кандидат. Він додав, що хотів би бачити за столом переговорів більшу кількість міжнародних посередників, зокрема Сполучені Штати та Велику Британію.

Водночас Зеленський наголосив, що це не передбачає відмову від принципових позицій у переговорах. “Ми не торгуємо нашими людьми. Ми не торгуємо нашими територіями”, – підсумував він.

Стара влада для мене не конкурент і для моєї команди. Як мене тільки не називали, і продовжують: і “бидло”, і “клоун”, і “актьорішка”. Так, я тільки починаю свій політичний шлях, та, в моїй команді люди, які не були у владі, ми не розбираємося в схемах, дерибанити, але ми будуємо країну мрії, і ми це зробимо. Що стосується конкуренції, у нас зареєструвалося 44 кандидата в президенти України. У мене 43 конкурента, і я не заздрю ​​нашому гаранту – у нього один конкурент, це народ України“, – заявив Володимир Зеленський.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...


Ми в Facebook