Зеленський виступив за довічне ув’язнення для водіїв за п’яні ДТП | Київ.Info

Зеленський виступив за довічне ув’язнення для водіїв за п’яні ДТП

Президент вимагає чіткої логістики конкретних і жорстких дій для покращення ситуації з безпекою на дорогах.

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з Кабінетом міністрів наголосив на необхідності більш жорсткої кримінальної відповідальності за водіння напідпитку, що призвело до загибелі людей у результаті дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

На думку голови держави, оскільки чинні штрафи не мають відповідного стримувального ефекту для водіїв, що сідають за кермо напідпитку, потрібно збільшити їх у 5-10 разів (якщо порушення правил незначне). У разі, якщо п’яний водій спричинив ДТП, яка призвела до людських жертв, має бути запроваджена більш сувора кримінальна відповідальність.

“Якщо водіння напідпитку спричинило загибель – строк покарання має бути збільшений. Можливо, до довічного ув’язнення. Я – за максимальну криміналізацію цих злочинів. Жорстко й надовго. І з максимальним розголосом… І щоб жоден суд не думав когось “відмазати”, – заявив Володимир Зеленський.

Президент також звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, щоб протягом тижня були підготовлені реальні пропозиції та сформований дієвий план заходів з підвищення безпеки дорожнього руху.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook