Зеленський запевняє, що мером Києва не обов’язково має бути корінний киянин | Київ.Info

Зеленський запевняє, що мером Києва не обов’язково має бути корінний киянин

Президент Володимир Зеленський вважає, що Києвом може ефективно керувати не тільки корінний киянин.

“В контексті місцевих виборів 25 жовтня часто доводиться чути, що Києвом може ефективно керувати тільки корінний киянин.

Знаєте, ми з вами перебуваємо в університеті Тараса Шевченка, який народився не в Києві, власне, як і Грушевський, Драгоманов, які викладали не тут. Як і, до речі, Євген Патон, міст якого щодня служить киянам, як і названий “київським Гауді” архітектор Городецький.

Ні, це не означає, що Києву не приносили славу люди, народжені тут. Досить згадати Сікорського, Малевича, Лобановського. Просто щоб працювати на благо міста – необов’язково бути “корінним”. Обов’язково бути порядним, працьовитим, чесним, талановитим, і вкладати в це місто своє серце і душу.

Вірю, що саме такою людиною є кандидат на посаду міського голови Києва (від “Слуги народу” – ред.) Ірина Верещук” – сказав Зеленський у неділю під час презентації Стратегії розвитку Києва від партії “Слуга народу” у внутрішньому дворі університету імені Тараса Шевченка.

Говорячи про існуючі проблеми в Києві, Зеленський вказав, що пунктуальність при переміщенні по місту на автомобільному транспорті стала такою ж розкішшю, як і гаряча вода в окремих районах столиці.

Президент нагадав, що минулого року в одному з рейтингів за якістю життя Київ зайняв 173-тє місце, поступившись столиці Габону і Уганди, а серед українських міст, визнаних кращими для життя, Київ не увійшов навіть до першої десятки.

“При цьому Київ серед “лідерів” у рейтингу за рівнем забрудненості повітря, який очолює другий рік поспіль, і рейтингу найдорожчих міст для життя, де Київ щорічно піднімається на десятки позицій вгору”, – підкреслив він.

Зеленський зазначив, що Київ – це дім усіх українців і обличчя країни, і дуже боляче дивитися, як “це обличчя спотворюють хаотичні забудови”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook