Зеленський запропонував новий формат переговорів щодо Донбасу та Криму - Київ.Info

Зеленський запропонував новий формат переговорів щодо Донбасу та Криму

Президент України Володимир Зеленський запропонував створити новий формат переговорів щодо врегулювання ситуації в країні. За його словами, цей формат можна було б об’єднати з нормандським.

Як пояснив Зеленський, у новому форматі обговорювалося б не лише врегулювання ситуації на Донбасі, але й повернення окупованого Криму та газопровід “Північний потік-2”.

“Там (у нормандському форматі – ред.) немає мови ні про Крим, ні про трубу, ні про гарантії безпеки. Нормандський формат і його теми в такому випадку стали б частиною цієї конструкції”, – сказав він.

Нагадаємо, наприкінці квітня Зеленський розповів про бажання створити новий формат переговорів з “потужними гравцями”, який міг би існувати паралельно з “Нормандією”. Зеленський вважає, що залучення до переговорів нових сторін дозволить швидше завершити війну на Донбасі.

До цього український президент пропонував розширити нормандський формат до семи учасників. Глава держави допустив залучення до “Нормандії” представників США, Канади і Британії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com