Злам сайту Нацполіції: чи був виток документів | Київ.Info

Злам сайту Нацполіції: чи був виток документів

«Сайт Нацполіції не ліг – ліг сайт виключно новинний Нацполіції. Ми його зразу відімкнули від мережі; буквально з’явилося дві новини – і сайт Національної поліції нами ж зразу був покладений, щоб з’ясувати, чому відбулося втручання в роботу сайту.

Ми встановили причини. Але ніякої видачі (інформації назовні – ред.), ніяких документів, ніяких скріншотів просто не може бути, це я вам заявляю відповідально», – поінформував Клименко.

Як повідомлялося, 23 вересня було зафіксовано несанкціоноване втручання у роботу офіційного вебсайту Нацполіції. Через це на деяких інтернет-сторінках обласних управлінь поліції була поширена недостовірна інформація.

Того ж дня за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України.

25 вересня заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров заявив, що кіберспеціалісти вже встановили, який чином сайт НПУ зламали.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook