ЗМІ: вартість газу в Україні може зрости на 45% | Київ.Info

ЗМІ: вартість газу в Україні може зрости на 45%

До 1 червня поточного року діє постанова, що регулює вартість газопостачання для українського населення. Тому ціна на блакитне паливо може різко підвищитися, якщо уряд не здійснить до того часу перерахування тарифів.

Як передає “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомив “УНН”, зараз державне регулювання здійснюється тільки на постачання газу для населення. Підприємства платять за останніми розцінками “Нафтогазу” 10,041 гривень за кубометр блакитного палива.

Міністр енергетики Ігор Насалик заявив, що за умови відсутності постанови вартість газу для звичайних споживачів зросте з 6,9 до понад 10 гривень за один кубометр. Тобто тариф підвищиться приблизно на 45%.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, глава компанії “Нафтогаз” Андрій Коболєв зустрівся з заступниками постійних представників Північноатлантичного альянсу в штаб-квартирі альянсу в Брюсселі.

Додамо, що польський антимонопольний регулятор UOKiK 9 травня відкрив справу проти російського “Газпрому” та ще 5 закордонних компаній, які несуть відповідальність за фінансування газопроводу “Північний потік-2”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...

Ми в Facebook