Зневажливий тон міжнародних заяв на адресу України посилюється – Київ Інфо

Зневажливий тон міжнародних заяв на адресу України посилюється

Угорщина. Коли їх викрили на підривних діях проти України з незаконною роздачею угорських паспортів на Закарпатті особисто консулом, то вони заявили: «Доки Україну очолює нинішній президент підбурювання до ненависті до угорців з боку української держави не припиняться, оскільки президент вважає це способом здобути певну громадську підтримку, яка нині дуже низька». В якійсь мірі це правдива заява, але виголошувати такі слова офіційні особи Угорщини права не мають. Їх хамство і агресивність переходять усі допустимі межі. До речі, буклетики про «насилля України над угорцями» в ОБСЄ привезли росіяни.

США. Колишній міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель розповів, що колишній державний секретар США Рекс Тіллерсон говорив про Україну. «На зустрічі “Великої сімки” він заявив європейцям, що Україна – це їхня проблема. Я сказав йому: “Ти не можеш серйозно мати це на увазі!”. Він відповів так: “Я просто хотів підготувати вас до того, як міркує мій президент. Він не зацікавлений в Україні». Трамп не зацікавлений у неефективних та корумпованих.

Австрія. Голова МЗС Австрії Карін Кнайссль заявила, що не погоджується з Павлом Клімкіним, який назвав серйозною помилкою запрошення Путіна на її весілля. За її словами, глава українського МЗС висловив своє невдоволення на “приватній зустрічі”, і окрім нього жоден з представників зовнішньополітичних відомств інших країн не коментував епізод із участю Путіна у її весіллі. Дійсно, гроші не пахнуть, коли танцюєш з людиною, яка залила кров’ю третину Європи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook