”Зупини біль”: У Києві мітингують за легалізацію медичного канабісу (ФОТОРЕПОРТАЖ) – Київ.Info

”Зупини біль”: У Києві мітингують за легалізацію медичного канабісу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Києві під Верховною Радою відбувається акція “Без зволікань і спекуляцій: закон – медичному канабісу!” за легалізацію медичних конопель.

Під парламентом зібралося кілька десятків активістів. Шанси на ухвалення “конопляного закону” мітингарі оцінюють 50/50.

За словами спікерки маршу, українська наркополітика була затверджена вже давно і медичний канабіс мав бути легалізований до 2020 року, але цього дося не сталося.

Акція за легалізацію медичного канабісу
Акція за легалізацію медичного канабісу

Активісти мають намір стояти аід Верховною Радою до ухвалення закону. 

Чоловік в інвалідному візку
Людина в інвалідному візку

Як зазначається на Facebook-сторінці події, активісти виступають на підтримку проєкту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науковій та науково-технічній діяльності.

Мітингарі вимагають від лепутатів невідкладно ухвалити законопроєкм  № 5596 відповідно до рекомендацій комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування. Законопроєкт внесено до порядку денного позачергового засідання Верховної Ради за клопотанням президента Володимира Зеленського.

Чоловік з мікрофоном
Акція за легалізацію медичного канабісу

“Йдеться про життєво необхідну допомогу близько 2 мільйонів пацієнтів, які не можуть отримати ефективне лікування через відсутність відповідного правового поля в країні. Серед них понад 20 тисяч дітей із фармрезистентними формами епілепсії, сотні тисяч онкохворих, більше ста тисяч паліативних пацієнтів, десятки тисяч ветеранів війни із посттравматичним стресовим розладом тощо”, – йдеться у повідомлення у соцмережі.

Акція за легалізацію медичного канабісу
Правоохоронці і плакат "Марш свободи"
Поліція під Радою

За словами активістів, реалізація фундаментального права на життя та захист свого здоров’я – головна причина того, що закон про медичний канабіс має бути затверджено невідкладно.

Учасники акції
Учасник акції

Акція відбувається у рамках щорічного Маршу Свободи за реформи державної політики щодо наркотиків, законодавче врегулювання обігу канабісу для потреб медицини і науки в Україні.

Акція за легалізацію медичного канабісу
Плакат "Марш свободи"
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com