Звіробій продовжує атакувати Зеленського | Київ.Info

Звіробій продовжує атакувати Зеленського

Маруся Звіробій в своєму телеграм-каналі зробила черговий випад на адресу Володимира Зеленського. На цей раз волонтерка звернулася до Юлії Тимошенко з пропозицією приєднатися до флешмобу під назвою «опусти нелоха». Таку ж пропозицію вона адресувала і Святославу Вакарчуку.

За словами Звіробій, в ситуації, що склалася крім Петра Порошенка і запостити більше нікого, і потім їх всіх записують в «порохоботи». Може, хтось ще приєднатися, боязно?

У зв’язку з цим варто нагадати, що раніше Звіробій розкритикувала Зеленського за ситуацію, що виникла з кодуванням українських супутникових телеканалів. Як відомо, президент і представники медіа-груп домовилися зняти кодування до 16 березня поточного року. Волонтерка іронічно зазначила, що Зеленський зробив просто геніальний хід. Спершу президент створив проблему, а тепер публічно заявив про намір її вирішити. Вся ця ситуація дуже нагадує старий анекдот про козу, яку потрібно було спершу купити, а потім продати, щоб відчути, як добре знову стало жити. Щось в цьому дусі ми бачимо і тут.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook