Будинок Пшонки розграбували: з’явилося (Відео) | Київ.Info

Будинок Пшонки розграбували: з’явилося (Відео)

Три роки розкрадали, а нині узяли під охорону й ретельно причепурюють. Геть занедбані маєтки колишнього генпрокурора Віктора Пшонки та його сина (обох розшукує українське правосуддя) передали на зберігання громаді «Межигір’я». Навести там лад люди планують уже за місяць. Майно Пшонок у селі Гореничі під Києвом грабували всі, кому не ліньки. Про це йдеться у відео ТСН.

Про колишнього господаря нагадують хіба що фото на підлозі. На весь будинок – один стілець, і той зламаний. На стінах викручені розетки, зірвана плитка, вибиті шибки і мармурові підвіконня. Гори сміття. Повна руїна. Винних ніхто не шукає.

Нова охорона живе у вагончику на вулиці. У найближчий тиждень тут мають провести електрику, підключити воду. Працюють ті, хто зберіг «Межигір’я» Януковича. Комендант каже, всього у нього 250 співробітників, платить він їм від 5 тисяч грн зарплати, а заробляють – на туристах, до 4 млн грн щомісяця. У відновлення володінь Пшонки вони планують вкласти кошти з екскурсій.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com