ДБР підозрює інспекторів Київської митниці у заниженні обсягу митних платежів - Київ.Info

ДБР підозрює інспекторів Київської митниці у заниженні обсягу митних платежів

Під час митного оформлення інспектори «не помічали» неправильно вказаний рік виробництва транспортних засобів. У результаті оборудок бюджет недоотримав 4,4 млн гривень.

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру трьом інспекторам одного з постів Київської митниці, причетним до схеми імпорту в Україну вантажних автомобілів із штучним заниженням обсягу митних платежів.

Встановлено, що з листопада 2018 року по січень 2020 року посадовці «дозволяли» підприємствам, які займаються імпортом вантажних автомобілів, ввозити їх на територію України за підробленими документами. Учасники схеми видавали старі автомобілі за більш нові й таким чином зменшували суму митних платежів.

Під час митного оформлення інспектори «не помічали» неправильно вказаний рік виробництва транспортних засобів. У результаті оборудок бюджет недоотримав 4,4 млн гривень, повідомляє пресслужба ДБР.

Інспектори Київської митниці підозрюються у зловживанні службовим становищем на користь приватних підприємств (ч. 2 ст. 364 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 6 років.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com