«Група підтримки», яка прибула до місця ДТП, напала на журналістку, що висвітлювала подію | Київ.Info

«Група підтримки», яка прибула до місця ДТП, напала на журналістку, що висвітлювала подію

У Києві на шляхопроводі в районі Либідської площі сталася ДТП. За попередніми даними, позашляховик Toyota Land Cruiser врізався у відбійник, а потім перекинувся. В результаті аварії ніхто не постраждав.

Про це повідомляє Київ Оперативний.

Через кілька хвилин до місця ДТП під’їхали ще три точно такі Toyota (з однаковими номерними знаками, тільки різні літери) і одна Audi. Це була так звана «група підтримки». Всі хлопці спортивної статури, всі в чорному, з тактичними сумками для зброї, які спокійно ходять за огорожею місця ДТП. При цьому, спеціально загороджують об’єктиви камер, чим перешкоджали журналістській діяльності.

При оформленні аварії, до дівчини-журналістки Magnolia TV підбіг один з цієї групи. Напавши на дівчину, він відібрав мікрофон, кинув на землю, потоптався по ньому, а потім кинув з шляхопроводу вниз на дорогу.

У відповідь на це інспектор патрульної поліції посадив чоловіка в службовий Prius. Через кілька хвилин туди ж піднесли алкогольний тест – Драгер. Невідомо, який результат показав прилад, але його явно приховували копи.

Хотілося б зауважити, що в сторону журналістів неодноразово лунали погрози, на які ніхто з поліції не реагував, хоча вони були поруч.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, якій було подано заяву про злочин.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com