Київський чиновник вимагав у підприємця 25 тисяч гривень | Київ.Info

Київський чиновник вимагав у підприємця 25 тисяч гривень

Директор київської філії “Український інститут експертизи сортів рослин” викритий у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

В місцеву прокуратуру звернувся підприємець, який повідомив, що керівник зазначеного державного закладу потребує у нього хабар в розмірі 25 тис. гривень за передачу в користування державної сільськогосподарської техніки.

Чиновника затримали в службовому кабінеті відразу після отримання грошей.

Затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (Одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України.

За місцем його проживання і роботи проводяться обшуки.

Нагадаємо, раніше в Києві викладача державного університету затримали за вимагання хабара у студента-бюджетника.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Києва, викладача кафедри управління персоналом та економіки праці Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана затримали 14 вересня в службовому кабінеті.

Чиновник вимагав і отримав 13 тис. гривень від студента, який успішно склав вступні іспити і був зарахований на I курс факультету економіки агробізнесу університету на бюджетну форму навчання, за неперешкоджання його подальшого навчання за державний рахунок.

З метою отримання хабара викладач погрожував студенту позбавленням бюджетного місця і переведенням на контрактну форму навчання за результатами наступної сесії.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com