На Київщині 13 дітей залишилися сиротами через смерть матері від коронавірусу - Київ.Info

На Київщині 13 дітей залишилися сиротами через смерть матері від коронавірусу

У Київській області через COVID-19 13 дітей залишилися без обох батьків. У столичній лікарні від ускладнень коронавірусу померла багатодітна матір Діана Родікова. За тиждень до цього пішов із життя її чоловік Володимир.

Подружжя Родікових мало п’ятьох рідних та вісьмох усиновлених дітей. Як почалася війна, з рідної Макіївки родина переїхала на Київщину, бо вдома відчувала небезпеку.

Під Києвом Родікови заснували будинок сімейного типу, і за кілька років похрестили одночасно девятьох зі своїх дітей. Таїнство проводив митрополит Епіфаній і це було його перше хрещення в статусі очільника Православної церкви України.

Останній пост на Facebook-сторінці Володимир опублікував місяць тому, на світлині він удома і доньки роблять йому зачіску. У Діани ж оприлюдені світлини з весілля старшої доньки.

Через ускладнення від коронавірусу їх шпиталізували разом до Васильківської районної лікарні. Пан Володимир пішов із життя 20-го березня у віці 44 років. Сьогодні ж на 45-му році життя не стало його дружини. Вона померла в реанімації столичної Олександрівської лікарні.

Опіку над молодшими в родині взяла старша сестра з чоловіком. А ще в минулому році Діана та Володимир Родікови відсвяткували срібне весілля — 25 років разом.

Прощання з Діаною Родіковою заплановане на вівторок, 30 березня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com