НА КИЇВЩИНІ ТРОЄ ХЛОПЦІВ ВТЕКЛИ ЗІ ШКОЛИ І НЕ ПОВЕРНУЛИСЬ ДОДОМУ. СХОВОК ВТІКАЧІВ ЗНАЙШЛИ В КУКУРУДЗЯНОМУ ПОЛІ – Київ.Info

НА КИЇВЩИНІ ТРОЄ ХЛОПЦІВ ВТЕКЛИ ЗІ ШКОЛИ І НЕ ПОВЕРНУЛИСЬ ДОДОМУ. СХОВОК ВТІКАЧІВ ЗНАЙШЛИ В КУКУРУДЗЯНОМУ ПОЛІ

Школярі з Обухівщини планували втечу заздалегідь і навіть намалювали імпровізований план.

Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

У середу, 6 жовтня, троє 12-річних хлопців близько 11 години самовільно пішли зі школи та нікому не повідомили про місце свого перебування. Про зникнення хлопчиків поліцію повідомили вже о 17 годині вечора. Поліція встановила, що діти планували втечу заздалегідь. Хлопці навіть намалювали імпровізований план.

“На розшук неповнолітніх було оперативно піднято всі сили поліції Кагарлика та Обухівщини, а також спецпризначенців, карний розшук, КОРД, кінологів, ювенальну превенцію, і навіть мисливців із тепловізорами для пошуків вночі“, – розповів Нєбитов.

Трійцю школярів-втікачів з Обухівщини поліція знайшла о 4:45 вже в четвер, 7 жовтня. Хлопців виявили кукурудзяному полі, де вони блукали серед ночі та навіть зробили схованку.

Шановні батьки, вкотре закликаю вас, цікавтесь життям та дозвіллям ваших дітей, підтримуйте їх та намагайтесь бути ближчими до їх інтересів“, – закликав начальник поліції Київщини.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com