НА ПЕЧЕРСЬКУ ТАКСИСТ НАПАВ НА ДВОХ ІТАЛІЙОК – Київ.Info

НА ПЕЧЕРСЬКУ ТАКСИСТ НАПАВ НА ДВОХ ІТАЛІЙОК

Інцидент стався неподалік готелю “Президент”, охоронець якого все бачив, проте ніяк не відреагував.

Про це розповіла ведуча Ольга Немцева, яка стала очевидицею події.

У Печерському районі поруч з готелем “Президент” ведуча побачила, як таксист спочатку штовхнув одну жінку, а після ударив другу так, що з неї злетіли окуляри, потім він ще й штовхнув аксесуар ногою. Перелякані від того, що відбувається італійки швидко втекли до готелю.

Я скам’яніла від побаченого й від того, що охоронець готелю зробив вигляд, що нічого не відбувається. У шоковому стані заблокувала авто кривдника і пригрозила йому судом. Він почав доводити мені, що все зробив правильно, мовляв, просто не пощастило, що саме я їхала за ним, і 
тепер “псую йому день“, – обурила Немцева.

Потім, за її словами, таксист почав вмовляти жінки та тиснути на жалість.

Я повела його до жінок на ресепшн просити пробачення. Перелякані, вони не одразу збагнули, що ми від них хочемо. Але цих вибачень замало! Я не хочу, щоби такий “достойник” трапився моїй або вашій мамі! “, – написала ведуча.

Паралельно вона звернулась до МВС. Ведуча вважає, що такі інциденти створюють в очах іноземців імідж України як бандитського краю.

Ведуча зняла в момент, коли таксист просив пробачення, одна із італійських туристок розповіла, що водій возив її з подругою колами. І не зважаючи на це, пасажирки заплатили водієві по лічильнику.

У жінки, яку водій штовхнув, під час падіння забився лікоть. Як буде реагувати на цю ситуацію – невідомо.

Тим часом ведуча розповіла у коментарях під дописом, що зверталась до служби “Експрес таксі” – там відповіли, що у них немає автівки із таким номером.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com