На виїзді з окупованого Криму утворилась величезна черга – сьогодні пункти пропуску закриються | Київ.Info

На виїзді з окупованого Криму утворилась величезна черга – сьогодні пункти пропуску закриються

На адмінкордоні з окупованим Кримом (перехід Армянськ – Каланчак) напередодні утворилась величезна черга в українському напрямку.

Про це у Facebook повідомив голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, посилаючись на очевидців. За його словами, на пункті пропуску зібрались близько 300 людей. «Причина – вчорашнє (8 серпня) рішення Кабміну України про тимчасові обмеження перетину пунктів пропуску з тимчасово окупованим Кримом.

Люди, які в’їхали в Крим з материкової частини України, як і жителі Криму, які збиралися по справах відвідати материк, бояться опинитися закупореними в Криму. Російські окупанти з оформленням документів не поспішають», – зазначив Чубаров.

«Якими словами люди в черзі висловлюються про Кабмін і всю українську владу, можете і не питати», – підсумував він. Україна закриває контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду на адміністративному кордоні з Кримом.

Рішення спрямоване на запобігання розповсюдження на території України епідемії COVID-19. Згідно з рішенням уряду, КПВВ буде закрито з 8:00 9 серпня по 8:00 30 серпня. Пропуск через КПВВ буде дозволений лише для українців та членів їх сімей: місце проживання яких зареєстровано в Криму, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна – на в’їзд; місце проживання яких зареєстровано за межами Криму, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу.

“Дій вдома”; осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Криму.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook