Наступного тижня у Києві почнуть масові протести шахтарі державних шахт - Київ.Info

Наступного тижня у Києві почнуть масові протести шахтарі державних шахт

Підконтрольне Фонду Держмайна “Центренерго” не розраховується з шахтами за поставлену продукцію, через що гірники вимушені йти у простій. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив нардеп, Голова Профспілки гірників Михайло Волинець.

За його словами, останні 8 місяців всі шахти без винятку знаходилися у простої.

“Сьогодні шахтарі державних і приватних шахт мали бути у Києві. Але коли ми подивилися, що це не сесійний тиждень, то шахтарі визначилися, що вони прибудуть до Києва з 29-30 червня, і вони не збираються звідси йти”, — сказав Волинець.

Він зазначає, що в Україні загалом 65 шахтарських міст та 80 тисяч працівників галузі. Їх проблеми накопичувалися місяцями, і лише після призначення Дениса Шмигая прем’єр-міністром було створено Антикризовий штаб для вирішення зокрема і кризи у вугільній галузі, каже Волинець і додає, що нині розв’язання проблем стримує НКРЕКП.

“Відбулося три засідання Антикризового штабу, регулятор НКРЕКП, створений Герусом — працює не в українських інтересах. Деякі члени НКРЕКП включилися у спекулятивний ринок. Ще раз вдарили по тепловим генераціям та шахтарям”, — розповідає Волинець.

Він вважає, що більшість проблем на енергоринку країни пов’язано з Ігорем Коломойським та Головою енергетичного Комітету ВР Андрієм Герусом, тому шахтарі звернулися до Президента з петицією відправити останнього у відставку.

“Зібрано за 50 днів майже 25 тисяч голосів”, — наголосив Волинець.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com