Нацгвардія спростувала чутки про причетність до нічних вибухів, які налякали киян (Відео) | Київ.Info

Нацгвардія спростувала чутки про причетність до нічних вибухів, які налякали киян (Відео)

Нацгвардія спростувала чутки про причетність до нічних вибухів у Києві. Так, мешканців столиці налякали звуки, схожі на вибухи.

За різними свідченнями, вони тривали від кількох хвилин до трьох годин. Одні чули салюти, інші – гарматні залпи й постріли з гранатомета.

Вранці з’являються публікації, що вибухи – від навчань військової частини Нацгвардії на північ від Києва, під селом Нові Петрівці. Одні жителі кажуть, що звуків не чули, інші – що просто тремтіли шибки.

Про навчання гвардійців попередив лише сайт Вишгородської РДА, та голова району заявляє, що цієї ночі звуки були точно не звідти. Слова посадовця підтвердили і в НГУ. “Спростовую, бо всі навчання і стрільби відбуваються до 18-ої години… Тобто це вибухи були не в нашій частині”, – заявив Роман Герасименко, командир Північного територіального об’єднання Нацгвардії.

Раніше у соцмережах повідомляли, що звуки було чути в районі вулиць Саксаганського та Володимирської, в районі Дарниці, на Оболоні, Троєщині, Лук’янівці, Дарниці, Дорогожичах.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com