Не рухаються руки і ноги: на атракціоні у Херсонській області чоловік зламав шию | Київ.Info

Не рухаються руки і ноги: на атракціоні у Херсонській області чоловік зламав шию

У курортному селищі Залізний Порт Херсонської області чоловік зламав шию на водному атракціоні “Бетмен”.

Як розповіла дружина потерпілого Олеся Каменева в Facebook, зараз чоловік в лікарні, йому зробили складну операцію.

Жінка запевняє, що для непідготовлених людей це дуже небезпечний вид розваги, про що ніхто, за її словами, не попереджає.

“Мій чоловік ходить в спортзал, у нього сильні натреновані руки, але він не припускав, що для забави можуть запропонувати такий екстрим! Під час їзди “Бетмен” сильно трясе, шалено мчить моторка. Нормальної опори там немає, все мокре. Несподівано руки чоловіка зісковзнули, і його кинуло на торпедній швидкості на брезентову перегородку “Бетмена” (дно човна). Троє водіїв навіть не оглядалися і не цікавилися, що відбувається з пасажирами! Протягом декількох хвилин, поки вони нарешті побачили, його било усіма частинами тіла об воду на тонкому брезенті і на великій швидкості”, – розповіла Каменева.

Зараз чоловік перебуває в лікарні, його стан оцінюється як важкий. За словами дружини потерпілого, у її чоловіка перелом хребта (зламана шия), не рухаються руки і ноги.

“Відразу операцію не зробили, так як потрібні були особливі пластини і імплантати (пошкоджені 5,6,7 хребці). Але поки лікарі шукали все необхідне, на четвертий день у чоловіка почалася двостороння пневмонія, так як він отримав ще й забиття легенів. Температура трималася до 40 градусів декілька днів”, – поділилася жінка.

Олеся Каменева розповіла, що інші відпочивальники також скаржилися на небезпечний атракціон. За її словами, нещодавно там травмувалася дівчина.

“Після нещасного випадку з моїм чоловіком на атракціоні “Плюшка” зламав хребет хлопець з Київської області. На цей момент в смт Залізний Порт прибрали ці розваги, але не впевнена, що на наступний рік вони не з’являться знову”, – каже жінка.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook