Ощадбанк залишив пенсіонерів без виходу, грошей не бачать місяцями: "Скасуйте рабство..." - Київ.Info

Ощадбанк залишив пенсіонерів без виходу, грошей не бачать місяцями: “Скасуйте рабство…”

Один з найбільших українських державних банків “Ощадбанк”, де практично всі українські пенсіонери отримують пенсію, в останні кілька місяців отримав безліч скарг на недостатній спектр послуг.

Цього разу пенсіонери скаржаться, що неможливо перенести рахунок до іншої фінансової установи. Також клієнтка банку назвала сервіс “Ощадбанку” – “рабством”.Про це стало відомо завдяки публікації на порталі Minfin у розділі для відгуків.

Ощадбанк, скріншот відео

“Є клієнтом Ощадбанка не по своїй волі. Отримую військову пенсію. Перевести її отримання на інший банк заборонено державою. Виїхала за кордон на 6 місяців. Через два місяці закінчився термін дії карти.Звернулася в Ощадбанк з приводу продовження карти онлайн. Оператор повідомив, що такої технічної можливості в банку не існує. Необхідно особиста присутність для отримання нової карти. Я пояснила, що ще 4 місяці не зможу отримати карту.Так само у мене відкритий депозит в Ощадбанку. На депозит теж неможливо перевести гроші. У зв’язку з технічними недоліками Ощадбанку моїми грошима 4 місяці я не змогла скористатися.Через це не змогла погасити кредит в іншому банку, і не отримала прибуток за депозитом. Збиток склав 3 тисячі гривень. Банк відмовляється компенсувати витрати.”, – написав незадоволений клієнт “Ощадбанку”.

Відгук незадоволеного клієнта "Ощадбанку", скріншот: Minfin
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com