Під Києвом група зловмісніків віробляла фальсіфіковане паливо (Фото) | Київ.Info

Під Києвом група зловмісніків віробляла фальсіфіковане паливо (Фото)

У Київській області поліція затримала групу осіб, які організували виробництво фальсифікованого палива.

На території Києва і Київської області зловмисники організували масове виробництво дизельного палива Євро, яке не відповідало встановленим в Україні стандартам палива. До складу групи входили дев’ять осіб.

Правоохоронці провели 21 обшук і вилучили 30 паливних цистерн, а також понад 243 тис. гривень і 31 тис. доларів США.

Фальсифіковане паливо вироблялося на основі офіційного дизельного палива, яке закуповувалося на території Білорусі і Російської Федерації. Надалі дизпаливо змішувалося з кустарно здобутим або авіаційним гасом і хімічними присадками. Як результат – отримували дизельне паливо Євро, яке не відповідало встановленим стандартам.

Оптова та роздрібна реалізація продукції здійснювалася через підконтрольні підприємства юридичним і фізичним особам на власних заправних станціях на території Києва та області.

Зазначені підприємства провели фінансових операцій на суму понад 130 мільйонів гривень.

В рамках кримінального провадження, працівники Управління захисту економіки в Києві Нацполіціі і слідчого управління столичної поліції провели 21 санкціонований обшук на нафтобазах, АЗС, а також в офісах і у фігурантів справи.

Поліцейські вилучили понад 30 паливних цистерн, 17 заправних колонок, понад 100 м куб. дизельного палива, фінансово-господарську та чорнову документацію, комп’ютерну техніку, а також 243 тис. гривень і більше 31 тис. доларів США.

На рахунки підприємств накладено арешт. Восьми фігурантам справи повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство), ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Шістьох фігурантів затримали.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com