Під Києвом новий шкільний скандал: вчитель підбив дітей на небезпечні ігри - Київ.Info

Під Києвом новий шкільний скандал: вчитель підбив дітей на небезпечні ігри

В Ірпені Київської області розгорівся новий шкільний скандал. Старшокласники ледь не покалічили учня 5-го класу і все це відбувалося в присутності педагога.

Відео інциденту швидко розлетілося по соцмережам і батьки засудили поведінку викладача.

На відеоролику, який опинився в мережі, два учні старших класів розхитали за руки п’ятикласника і випадково його впустили. Хлопчик вдарився головою об підлогу. Все це відбувалося в присутності вчителя. Відомо, що п’ятикласник сильних пошкоджень не отримав і вже повернувся до занять.

Проте відеоролик викликав обурення в соціальних мережах. Українці в коментарях відзначили, що в таких травмонебезпечних іграх винен викладач. Нібито саме він запропонував провчити п’ятикласника за те, що той не вимкнув світло в залі та намовив старшокласників влаштувати таке покарання.

Старшокласники та п’ятикласник заходять в приміщення, і педагог дає їм завдання. А після цього старші діти хапають за руки молодшого і починають його розгойдувати. Але в якийсь момент в одного зі старшокласників дитина вислизає з рук і падає на підлогу. Удар припадає на спину і голову.

Учитель заперечує свою провину, але керівництво школи вирішило розпочати службове розслідування. Вчителі фізкультури відсторонили від занять.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com