Шестирiчний герой врятував сестричку вiд оскаженiлого пса, серце на шматки: “Краще загину я” | Київ.Info

Шестирiчний герой врятував сестричку вiд оскаженiлого пса, серце на шматки: “Краще загину я”

Маленький хлопчик рятуючи сестричку затулив її своїм маленьким тільцем від злого пса, в результаті дитині наклали 90 швів.

Про це в соціальній мережі Instagram повідомила родичка хлопчика Ніккі Уокер.

Так, стало відомо, що шестирічний Бріджер Уокер з американського штату Вайомінг затулив молодшу сестру від нападу собаки. Ця пригода сталася 9 липня під час прогулянки. Хлопчик побачив злого пса, який біг на її сестру.

Щоб захистити свою маленьку сестричку, Бріджер перегородив шлях агресивної тварини: собака вчепилася йому в щоку. Після того як пес кілька разів вкусив хлопчика за голову, хлопчик схопив сестру за руку і втік.

“Якщо комусь і треба було померти, я подумав, що це повинен бути я”, – згадує Ніккі слова Бріджера.

Поранення від укусу були настільки серйозними, що лікарям довелося накласти на ліву сторону обличчя близько 90 швів. Зараз хлопчик вже відпочиває вдома.

Родичі дитини підкреслюють, що господарі собаки поставилися до ситуації “з усією необхідною увагою і підтримкою”.

Тітка поділилася тим, що Бріджер – фанат “Месників”. Це привернуло увагу одного з головних героїв супергеройської саги – Кріса Еванса, який виконує роль Капітана Америки. Він записав відеозвернення, в якому зазначає сміливість і відвагу дитини. Сім’я зазначає, що до хлопчика також зверталися зі словами подяки і похвали інші зірки: Енн Хетеуей, Марк Руффало, Том Холланд, Хью Джекман, брати Руссо і Роббі Амель.

До того ж за такий героїчний вчинок всесвітня боксерська організація (WBC) визнала його почесним чемпіоном.

“Ми нагородили шестирічного Бріджера Уокера званням почесного чемпіона WBC за його сміливі дії, які відображають найкращі людські якості. Бріджер, ти герой!” – йдеться в офіційному Twitter-акаунті WBC.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook