У Києві накрили великий конвертцентр | Київ.Info

У Києві накрили великий конвертцентр

У Києві викрито конвертаційний центр з оборотом у 700 млн гривень.

Як повідомили в прес-службі прокуратури столиці, конвертаційний центр протягом 2016-2017 років надавав незаконні послуги підприємствам реального сектора економіки, в тому числі державної форми власності.

В ході розслідування кримінального провадження встановлено, що посадові особи державних організацій через підконтрольні їм фіктивні і транзитно-конвертаційні компанії вивели у тіньовий оборот і привласнили понад 10 млн грн державних коштів.

Кошти за виконання робіт, відповідно до умов фіктивних договорів, перераховувалися на рахунки підприємств, що не здійснювали діяльність, зазначену в установчих документах. При цьому за короткий термін їх існування вони виконували великий обсяг фінансових операцій, що вказує на їх створення з метою прикриття незаконної діяльності.

Надалі готівкові кошти знімали з рахунків суб’єктів господарювання через банкомати “Приват Банку” кур’єри, які потім передавали гроші посадовим особам. Загальний же оборот “конвертаційного центру” за період 2016-2017 років склав понад 700 млн гривень.

За результатами проведених обшуків в офісних приміщеннях, в автомобілях і за місцем проживання фігурантів вилучено первинні і фінансово-господарські документи, чорнові записи, банківські картки, печатки українських і іноземних компаній, а також гроші в національній та іноземній валюті.

З засновниками та посадовими особами підприємств проводяться слідчі дії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com