У Києві в гуртожитку для переселенців сталося страшне ПП | Київ.Info

У Києві в гуртожитку для переселенців сталося страшне ПП

У Києві в Святошинському районі в ніч на 26 жовтня сталася серйозна пожежа в гуртожитку для переселенців: у будівлі обвалився дах, передає Київ.Info.

Про це повідомила активістка Ганна Сінькова на своїй сторінці в Facebook.

Будинок знаходиться на вулиці Обухівська, 60.

“Пожежних валом, але пожежу вони не гасять. Кажуть: “немає тиску”. В будівлі вже обвалився дах. Люди мокнуть під дощем на холоді, на вулиці”, – зазначила Сінькова.

За її словами, про НП стало відомо завдяки тим людям, які не спали в момент виникнення вогню.

“Пише дружина добровольця, яка перебувала в гуртожитку на момент підпалу: “якщо деякі наші переселенці в той час спали, як і всі інші, то ми всі: і старі, і маленький син наш, ми всі згоріли б живцем”, – додала активістка.

Причини пожежі невідомі.

В цьому будинку проходили поминки бойового побратима Миколи Коханівського. після яких командир ОУН вплутався в бійку на станції метро “Академмістечко” і був заарештований. Як з’ясувалося пізніше, Руслан Качмала, в якого стріляв Коханівський, раніше разом з групою людей неодноразово атакував згорілий будинок, домагаючись виселення переселенців.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com