У Києві дві жінки розбещували своїх дітей та виготовляли порнографію - Київ.Info

У Києві дві жінки розбещували своїх дітей та виготовляли порнографію

У столиці викрито та повідомлено про підозру двом жінкам, які розбещували своїх малолітніх дочок, виготовляли за їх участі дитячу порнографію та розповсюджували її для отримання прибутків (ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 301-1 КК).

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє не пов’язаних між собою жінок упродовж 3-4 років організовували фото- та відеозйомки своїх дітей 6 та 9 років з метою виготовлення матеріалів, що містять зображення відвертої сексуальної поведінки і є дитячою порнографією.

У подальшому вони збували порнографічну продукцію через мережу Інтернет невстановленим особам, за що отримували прибуток. За один матеріал жінки отримували до 2 тис грн.

У ході обшуків за місцями проживання підозрюваних на мобільних телефонах та комп’ютерах виявлено фото та відео за участю малолітніх дівчаток.

Наразі жінок затримано в порядку ст. 208 КПК України. Відносно однієї з підозрюваних судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави, відносно іншої – готується аналогічне клопотання.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com