У Києві оголений чоловік за кермом напав на жінку на вулиці – Київ.Info

У Києві оголений чоловік за кермом напав на жінку на вулиці

У Києві оголений чоловік за кермом авто під’їхав до жінки на вулиці біля магазину і почав чіплятися – намагався силою затягнути в машину, пропонував інтим. Інцидент стався на Троєщині вночі на вулиці Богатирській.

Шокована жінка почала кричати й кликати на допомогу, і незабаром підбігли небайдужі люди. Однак нападник все ж зміг відкинути жінку авто на пішохідну дорогу, і помчав.

“Чоловік відкриває двері, і він виявляється повністю оголений і в неадекватному стані. Силою намагається мене затягнути всередину, пропонуючи “чудово провести вечір, посмоктати”. Я починаю кричати на весь мікрорайон і збігаються люди в окрузі, які відгукнуся на мій галас”, – описала інцидент постраждала.

Всі разом спробували затримати неадеквата, перегородили йому дорогу, зірвали номерні знаки на його червоному Dodge.

За словами киянки, на неодноразові дзвінки на “102” ніхто не відповідав, поліцейські не передзвонювали, і в підсумку звернення не було зафіксовано, хоча до правоохоронців надзвонювали з 00:10 до 02:00.

“Людина за кермом повністю неадекватна, можливо п’яна, під наркотиками або просто має психічні розлади. Я впевнена, що це не перша така ситуація з ним…”, – розповідає жінка, яка мало не стала жертвою збоченця.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com