У Києві поліція склала адмінпротокол на маму, бо тато не догледів сина вдома – Київ.Info

У Києві поліція склала адмінпротокол на маму, бо тато не догледів сина вдома

У Києві правоохоронці розшукали батьків 8-річного хлопчика, який загубився у метро. На його матір склали адміністративний протокол, хоч вона й залишила сина з батьком.

За словами поліцейського управління поліції у метрополітені Івана Павлюка, поліція з’ясувала, що мати залишила сина з молодшою донькою та з батьком вдома, а сама пішла по справах.

Хлопчик самостійно вийшов з квартири та пішов її шукати. Правоохоронці повернули хлопчика мамі, наразі з ним все добре, – пояснив він.

У поліції Києва зазначили, що вже провели з жінкою профілактичну бесіду й попередили її про те, що потрібно бути уважною та слідкувати за своїми дітьми. Правоохоронці склали на матір хлопчика адміністративний протокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

“Мати щиро подякувала правоохоронцям й запевнила, що у майбутньому буде більше уваги приділятиме вихованню дитини”, – мовиться у повідомленні.

Мережа обурена

У коментарі до допису правоохоронців у фейсбуці користувачі соцмережі висловлюють своє обурення. Адже не розуміють, чому покарали матір, а не батька, з якими залишилася дитина.

  • “Круть! Батько не вгледів сина, а адмінпротокол полісмени склали… на маму. Батько ні при чому!”;
  • “Це пи**ець. Мама лишила 8-річну дитину з татом, дитина вийшла з квартири, за що мамі впаяли штраф за безвідповідальність”;
  • “Кошмар. А батько ні до чого у вихованні дітей і нагляду за ними? В шоці”.

Не виключено, що у дописі могло мовитися й про батька матері, тобто дідуся хлопчика. Аби уточнити це, 24 канал звернеться за коментарем до поліції Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com