У Києві шахраї за ніч обікрали рахунок киянки і вивели майже 35 тисяч гривень: деталі афери – Київ Інфо

У Києві шахраї за ніч обікрали рахунок киянки і вивели майже 35 тисяч гривень: деталі афери

Банк, який обслуговує картковий рахунок жінки, від злочинних дій, які сталися, відхрещується.

У ніч на 30 травня шахраї ошукали киянку та артистку Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю “Калина” Тетяну Ходу на майже 35 тисяч гривень. Поки жінка спала, нечисті на руку зловмисники примудрилися “вивести” гроші з її особистої картки на рахунок інтернет-розваг. 

Про це постраждала жінка написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, смс сповіщення про зняття коштів від банку, в якому Тетяна Хода обслуговується, не було. Ба більше – на рахунку стояв ліміт на перерахування та оплату через мережу Інтернет у 500 гривень. А паролі та захисний CVV-код жінка тримала у голові.

“Перше, що я зробила – розревілась так, як ніколи. Потім разум і мій чоловік взяли мене в руки і давай діяти – наскільки це реально. В ПриватБанку неділя – вихідний, в Кіберполіції – вихідний… ну це святе, треба відпочивати і саме в вихідний день зняли всі гроші”, – написала Тетяна Хода.

Жінка одразу заблокувала картку через оператора, а потім написала заяву у поліцію. 

“Одразу після написання заяви сказали, що вашою справою навряд чи будуть займатись, ви за сьогодні в нас п’яті”, – додала вона.

Звернення до фінансової установи також пані Ході нічого не дало. У листі, який банк надіслав постраждалій у відповідь на звернення, йдеться про те, що фінансова установа не несе відповідальність за приватні дані картки. А отже – повернути чи заблокувати кошти не може. 

Зневірена жінка звернулася до міністерства фінансів України, Національного банку та кіберполіції, однак жодних результатів не отримала. І закликала українців бути пильними і по можливості не тримати гроші на картці.

“Кожен може бути на моєму місці. Знайте, ви не захищені ніяк, ніхто не допоможе, звичайно, якщо у Вас немає звязків всюди (банк, поліція т.д) в мене їх нажаль немає тому всім байдуже! Будьте пильні, хоча як? Сама не знаю!” – написала Тетяна Хода.

Тим часом, жінці почали коментувати ситуацію під дописом і порадили звернутися до адвоката і в суд.

У деяких підписників з’явилися нові ідеї щодо оскарження дій та транзакцій з боку обслуговуючого банку. Зокрема, про те, що банк не надіслав смс для підтвердження ОТР-коду, не зателефонував клієнтці, не забезпечив належний захист її рахунку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com