Українці влаштовують бійки у магазинах через новорічний розпродаж | Київ.Info

Українці влаштовують бійки у магазинах через новорічний розпродаж

В Україні розпочався новорічний розпродаж. Деякі магазини влаштували знижки, а деякі роздають безкоштовні подарунки. Через це між покупцями виникають не просто конфлікти, а справжні бійки.

До прикладу, в одному з супермаркетів Дніпра пообіцяли першим ста покупцям новорічний подарунок. Люди вишикувалися в таку чергу, що перед відкриттям магазину ледь не зламали двері.

Найактивнішими в цій тисняві виявилися пенсіонери, але вони так і не отримали обіцяних подарунків, оскільки їх роздачу магазин скасував.

Люди також влаштували масову бійку через дитячих ляльок, які продавалися зі знижкою. Дорослі кричали і витягали в один одного іграшки просто з візка.

У Києві ж бійку спровокував розпродаж курячих яєць, які продавали по 10 гривень за десяток. В черзі стояли близько 50 осіб, а дехто навіть впав на торговий кіоск і побив яйця.

Також в магазині побилися двоє чоловіків через те, що не поділили останній телевізор, який продавався зі знижкою в 40%. В результаті він не дістався нікому, тому що магазин передумав його продавати.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com