З чоловіка стягнули аліментів за останні 14 років - Київ.Info

З чоловіка стягнули аліментів за останні 14 років

Боржника з аліментів змусили заплатити борг за 14 років.

На виконанні в Святошинському районному відділі державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції з квітня 2007 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини.

Державним виконавцем внесено боржника до єдиного реєстру боржників, винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Задля запобігання можливого відчуження майна, належного боржнику, винесена постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, відомості про обтяження майна, належного боржнику, зареєстровані у відповідних державних реєстрах.

Після реалізації майна боржника – однокімнатної квартири, стягнуто 14-річну заборгованість з аліментів у розмірі 120 298 грн та штраф – 60 149 грн.

Загалом органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 144,5 млн грн аліментів. З початку 2021 року – 2 млрд грн аліментних платежів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com