Заради смартфонів двоє зловмисників вбили чоловіка та побили жінку у Києві – Київ Інфо

Заради смартфонів двоє зловмисників вбили чоловіка та побили жінку у Києві

За підтримання публічного обвинувачення Печерською окружною прокуратурою міста Києва судом оголошено обвинувальний вирок двом чоловікам за розбійний напад та вбивство.

Про це повідомили у прокуратурі Київської області.

Згідно із матеріалами обвинувачення, у грудні 2019 року двоє чоловіків, будучи обізнаними, що у одному із відселених будинків на території Печерського району проживають чоловік і жінка, вирішили напасти на них з метою заволодіння їхніми речами.

Заставши потерпілих у будинку, зловмисники почали вимагати віддати їм  цінні речі, однак після відмови жорстоко побили жінку, а чоловіку, який намагався її захистити, один з нападників завдав смертельного удару дерев’яним брусом по голові.

Надалі обвинувачені відібрали в жінки каблучку та два мобільних телефони, які один з розбійників збув в підземному переході неподалік місця вчинення злочину.

Незважаючи на невизнання вини обома обвинуваченими, колегія Печерського районного суду міста Києва погодилася з доводами прокурора та визнала обвинувачених винними.

Одного із чоловіків, дії якого кваліфіковано за ч. 4 ст. 187 КК України, засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а його спільника, який здійснив ще й умисне вбивство, за п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com