Заробітчанина змусили виплатити 50 тис грн аліментів: дістали навіть в іншій країні – Київ Інфо

Заробітчанина змусили виплатити 50 тис грн аліментів: дістали навіть в іншій країні

Жителя Чернігівської області примусили платити аліментний борг з-за кордону. Незвичайну історію розповіла прес-служба Міністерства юстиції України в соцмережі Facebook.

Незважаючи на відсутність боржника в Україні, державні виконавці через 50тисячну заборгованість застосували до нього примусові заходи і змусили чоловіка виплатити аліменти на утримання неповнолітньої дитини.

Варто відзначити, що українець перебував за кордоном країни, коли працівники Менського районного відділу державної виконавчої служби Північно-Східне міжрегіональне управління Мін’юсту в Сумах заборонили йому виїзд за кордон, полювати, користуватися зброєю і керувати транспортними засобами.

Аліменти, скріншот: YouTube

Також фахівці юстиції заарештували банківські рахунки та майно чоловіка, додали його до Єдиного реєстру боржників.

“у цю електронну систему потрапляють відомості про батьків, сумарний аліментний борг яких перевищує суму відповідних платежів за 4 місяці”, – вказується в повідомленні.

Завдяки законодавчим санкціям боржник переглянув своє ставлення до виконання батьківського боргу. Заборони змусили чоловіка повернути родині 50 тисяч гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com