“Завіз дитину в ліс і зґвалтував”: на Київщині дорослий чоловік вчинив наругу над неповнолітньою – Київ.Info

“Завіз дитину в ліс і зґвалтував”: на Київщині дорослий чоловік вчинив наругу над неповнолітньою

Мати неповнолітньої дівчини розповіла про страшну “схему”, з якою зловмисник ґвалтує дітей.

“Чужих дітей не буває” – твердження стає міцнішим, коли стосується тяжких злочинів, жертвами яких стають неповнолітні. Діти більш вразливі й незахищені – до того ж, психологи наголошують – неповнолітні не мають достатньо життєвого досвіду, щоби подолати психологічні наслідки наруги.

Так, кожна кривда відчувається більш болісно й впливає на психіку дитини. В повній мірі це стосується сексуальної наруги. 

Днями, на Київщині жертвою зґвалтування стала 16-річна Тамара (ім’я змінено). Про злочин розповіла мати дівчинки – вона описала страшну “схему”, за допомогою якої дорослий чоловік заманює й кривдить дітей.

Чоловік часто підходив до дітей, пропонував щось купити.

Наруга над 16-річною Тамарою сталась 12 серпня. Мати дівчини дізналась про злочин вже після того, як до будинку приїхала поліція. Копів викликали через те, що дорослий мешканець одного з містечок на Київщині, приїхав до будинку, де мешкає Тамара – разом із мамою й бабусею. Погрожував і зрештою насильно забрав дівчинку-підлітка.

“Я була на роботі, їжджу доглядаю людей похилого віку. Заступила на тиждень. Тут відбулось все в мою відсутність. Приїхали двоє людей на джипі до мене додому – були в хаті дочка й мати похилого віку. Вдвох були, Тома ще спала. Чоловіки влаштували скандал, насильно забрали дитину”, – розповіла мати потерпілої.

Як з’ясувалось пізніше – Тамара знала цього чоловіка. Він був “добрим дядечком”, який часто спостерігав за тим, як діти гуляють в парку.

“Тома вже тоді, при поліції, розповіла, що цей чоловік місяці два тому біля магазину й парку в центрі підійшов до них – до компанії дітей. Вони там купляли їжу якусь, Томі бракувало грошей. Вона хотіла щось купити за 50 гривень, шкодувала, що не має. Той прикинувся “добрим дядечком” – сунув дитині в руку не 50, а 500. Каже – не треба віддавати. А що дитині – в них трохи вітер в голові. Зраділа, та й далі з дрязуми гуляти пішли”, – розповіла жінка. 

pexels.com

Віддавай борг – а то поставимо на “щотчик”.

Днями той самий чоловік приїхав до будинку Тамари з чоловіком кавказької національності – і почав вимагати “борг”. За словами матері потерпілої, кричав і залякував домашніх.

Йому стукнуло в голову – приїхав до хати на джипі, з якимось армяном. “Віддавай гроші назад” –  і все. “Заберемо хату, заберемо документи. Поставим на лічильник”. Налякали всіх так, що дитина плаче – забрав її в машину і увіз. А я ж то далеко. Ледве дочекалась ранку, щоби здати зміну й приїхати до хати. Цілий ніч не спала,  – розповіла матір потерпілої.

Жінка розповіла – коли дівчинка розповідала про обставини викрадення поліції – згадала, що дорогою “армянина” висадили. Натомість чоловік заїхав за її друзями і купив пляшку спиртного.

“Ще поїхав і забрав якихось дітей по 10 років трьох. Два Ростіка і ще хлопчик. Купляє пляшку настойки – їдуть на ставок. Армянин, якого він висадив, приїжджає на ставок. Вони розливають пляшку дітям. Випили на чотирьох цю пляшку – дітям наливати, це є розум?” – розповіла мати потерпілої.

pexels.com

Завіз у ліс і зґвалтував.

Згодом, за свідченнями дівчини, чоловік відвіз інших дітей додому – а її завіс в ліс, де зґвалтував. Тома разом із мамою написали заяву.

“Тома розказала тоді, коли приїхала поліція. Викликали через викрадення – а вона розповіла перед поліцією – вийшло геть друге. Поліція нормально все записали. Психолог був чоловік”, – розповіла мати потерпілої.

Також матір дівчинки розповіла, що після страшної події, містяни почали говорити, що підозрюваний має погану репутацію. Можуть бути ще жертви.

“А за нього ходять чутки, що він не одну дівчинку так уже чіпляв. Може ще є діти, яких скривдив – та бояться отак мовчать. Він так уміє залякувати дітей, що ми вже з Томою йшли з поліції, а вона каже: “Боюсь додому, бо приїдуть вночі”. Кажу: “Доця, не переживай – в тебе є ми, і все буде добре”. Гадаю, що Тома така не перша. Якщо в нього така схема – оце тако він дає гроші, а потім через якийсь період приїздить – требує їх. Каже, що все позабираю, кричав, що поліція в містечку схоплена”, – розповіла жінка.

Про підозрюваного знають, що він не дуже забезпечений, але вміє ввести в оману, лякає людей, а особливо дітей. Ходять чутки, що йому вже погрожували помститись – через “цікавість до дитини”.

“Не сказала би, що в нього багато грошей – це тільки, щоб таких дітей налякувати, маніпулятор. Може, батьки які бояться – є ж бідні родини, це маленьке містечко, є такі, що не хочуть, говорити. Чула, що пристає він до дітей. Одна людина казала, що предупреждали його, щоби він не приставав до дитини. Бо кінчиться погано”, – розповіла жінка.

 Тамара, за словами матері, у важкому психологічному стані, дуже боїться.

Вчора боялась, плакала, боялась вертатись додому, щоби знову її з хати не забрав”, – розповіла мати дівчинки.

Хотів порішати на місці.

Черговий поліціянт відмовився коментувати, як посувається розслідування справи. Порадив звертатись за коментарями до слідчого.

Натомість, мати потерпілої розповіла. що чоловіка, якого підозрюють у злочині – допитали. За її словами він намагався поговрити з неї – і “порішати” все на місці.

“А він до мене ще підходив домовлятись – надворі сидів, видно вже допитали. Воно встає – йде до мене нагле. Кажу: “Не підходь. Тільки суд мені треба, щоби відповів за все, що дієш. Хочу розповісти про цю ситцацію, щоби діти – перед тим, як брати гроші й сідати в чужі машини – думали”, – розповіла мати потерпілої.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com