Арахамія про військову загрозу з боку РФ: “вторгнення може не бути, а економіка ляже” – Київ Інфо

Арахамія про військову загрозу з боку РФ: “вторгнення може не бути, а економіка ляже”

Проте причин для панічних настроїв у суспільстві немає, вважає голова фракції “Слуга народу”.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що нині йде нагнітання ситуації щодо вторгнення Росії та вкидання фейків щодо вивезення сімей російських дипломатів з України.

Так він прокоментував виданню “Фокус” військову загрозу з боку Росії.

За його словами, профільний комітет Ради регулярно спілкується з міністром оборони, Генштабом та іншими силовими відомствами, і причин для панічних настроїв у суспільстві немає.

“Загроза з боку є завжди. Але! Пам’ятаєте, була ескалація навесні минулого року? Ситуація станом на сьогодні нічим не гірша за ту, вона приблизно в цьому ж діапазоні. Навіщо нагнітають західні ЗМІ? Складно сказати. Зараз триває великий переговорний процес, і ми є на цьому полі, це привід для переговорів, щоб уникнути війни в Європі. Від РФ можна очікувати будь-яких сюрпризів, ми повинні бути готовими до всього, але не розвивати паніки. Вторгнення РФ може не бути, а економіка ляже. Коли починають вкидати фейки, що російське посольство відкликає сім’ї, ми ж бачимо, як це вже впливає на економічну ситуацію”, – сказав Арахамія.

При цьому він зазначив, що на пленарному тижні, який розпочинається з 25 січня, порушуватиметься тема безпеки України на тлі військової загрози з боку Росії.

“17-го січня було засідання глав комітетів під керівництвом голови Верховної Ради. Ми визначили першочергові завдання, законопроекти. Дві гарячі теми, на які ми як парламент можемо вплинути — обороноздатність нашої країни та протистояння новій хвилі COVID-19. Це два ключові виклики, які одночасно відбуваються. На першому пленарному тижні ми маємо зміни до закону про національний опір, територіальна оборона сформувалася, але є речі, які потрібно трішки поправити, ми зараз над цим працюємо”, – розповів Арахамія.

За його словами, паралельно відбуватиметься діалог із депутатами-мажоритарниками, які представлені у всіх регіонах України. Також заслухають голову територіальної оборони Юрія Галушкіна на засіданні фракції “Слуга народу”.

“Хочемо почути, як зараз працюють ці територіальні підрозділи, яка необхідна підтримка, щоб зв’язати Кабінет міністрів із територіальною обороною та підключимо наших мажоритарників, щоб вони на своїх округах працювали із загонами територіальної оборони, робили інспекцію бомбосховищ та інших необхідних інфраструктур”, – повідомив Арахамія.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook