Арестович образився на критику ідеї перейменувати Україну в Русь-Україну – Київ.Info

Арестович образився на критику ідеї перейменувати Україну в Русь-Україну

Представник української делегації в Тристоронній контактній групі у Донбасі (ТКГ), позаштатний радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що втомився від людської тупості та страху перед великими і сміливими рішеннями, що виразилося в критиці його ідеї про перейменування України в Русь-Україну.

Про це Арестович написав на своїй сторінці в Facebook.

Арестович зазначив, що Україна багато разів змінювала свою назву, і безліч разів – у двадцятому столітті. У приклад політик навів Гетьманщину, УНР, УРСР, України, ЗУНР і “Донецько-Криворізьку республіку”.

При цьому Арестович здивований, що саме його пропозиція про Русь-Україну, сказана в жарт, викликала нерозуміння і негатив. Він звинуватив таких людей в нерозумінні і боягузтві.

За 30 років я втомився від людей, чиї думки та дії продиктовані страхом і тупістю. Спочатку вони боялися “Заходу”, потім “совка”, тепер бояться образити США/ЄС або роздраконили Кремль. Ні сил, ні розуміння, ні розмаху. Бліда спірохета замість мізків, заросла вишнею. І ці люди ще ображаються на порівняння з афганськими біженцями.) Вся світова історія – це наративи сміливців, які творили неймовірне, нездійсненне. Всі, хто боявся великих рішень – або в рабстві, або стерті з історії. Підучилися би у своїх ворогів великих справ, плазуни“, – написав Арестович.

Радник глави ОП також здивований, що саме перейменування в Русь-Україну не можуть аргументувати і пояснити сучасні історики.

Між свинопасами і Святославом, я вибираю Святослава. Довбані селюки“, – резюмував Арестович.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com