Чи отримують депутати зарплату у конверті: Разумков розповів про корупцію в Раді | Київ.Info

Чи отримують депутати зарплату у конверті: Разумков розповів про корупцію в Раді

Дмитро Разумков запевнив, що жодного разу не отримував зарплату в конверті. А от щодо інших депутатів він не може бути таким упевненим. На думку спікера парламенту, щоб запобігти корупції серед нардепів, треба не лише підвищити зарплату, але й створити дієвий запобіжник.

Також Разумков підкреслив, якщо є певне правило, то воно має бути одне для всіх. Про це спікер Верховної Ради сказав в інтерв’ю “Українській правді”.

За словами Разумкова, якщо почнуть з’являтися правила для “своїх” і “чужих”, то цей парламент достатньо швидко розбалансується.

Тут не має бути різниці – це представник більшості, меншості, інших якихось політичних сил. Тут повинен бути закон один для всіх,– пояснив спікер Ради.

Як викорінити конверти у парламенті

На думку Разумкова, це можна зробити за допомогою: хороших зарплат; якісного запобіжника корупції.

Повинен бути високий рівень контролю з боку антикорупційних органів, переконаний спікер парламенту. Він нагадав, що корупція є в усьому світі. Однак у в Європі та інших державах це не так працює.

Там високий рівень поваги до державних службовців. Відповідальність їх і повага. І вони розуміють. Я вже не говорю про великий соціальний пакет для них, для їх родин. І вони добре розуміють, що якщо ти хоча б раз встрянеш в проблему, ти на собі поставиш великий чорний хрест,– сказав Разумков.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com