Дружина Президента відвідала кінотеатр дітьми-сиротами Київщини (Фото) | Київ.Info

Дружина Президента відвідала кінотеатр дітьми-сиротами Київщини (Фото)

Вчора, 13 жовтня, Марина Порошенко разом з із дітьми з дитячих будинків та дітьми з інвалідністю Київщини відвідала прем’єру пригодницького фільму Юрія Ковальова “Сторожова Застава”.

Про це повідомляє інформаційний портал “Київ.Info” з посиланням на офіційне інтернет-представництво Президента України.

Перша леді України Марина Порошенко разом із дітьми з дитячих будинків та з дітьми з інвалідністю Київщини відвідала прем’єру пригодницького фільму Юрія Ковальова “Сторожова Застава”, яка проходила у столичному кінотеатрі Сінема Сіті.

Стрічку створено за мотивами книги Володимира Рутківського, а зйомками займалася компанія Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

За словами Марини Порошенко, за останній час український кінематограф починає відроджуватись, і ми спостерігаємо за прогресом у створенні свого українського продукту: “Минулого року на екрани вийшло близько півтора десятки повнометражних українських фільмів у різноманітних жанрах.  У найближчий рік очікується ще близько 40 українських кінопрем’єр”, – підкреслила дружина Президента.

Також Перша леді України зауважила, що сьогодні у світі одним із найпопулярніших жанрів кіномистецтва є фентезі.

“І дуже важливо, що українське кіновиробництво відповідає світовим тенденціям. Особливу увагу хотілося б звернути на патріотичну спрямованість фільму “Сторожова застава”, який презентовано під гаслом “захисти минуле заради майбутнього”. Адже вкрай важливо виховувати в маленьких українцях свідомих громадян своєї держави, які знають, цінують і захищають свою історію”, – наголосила Марина Порошенко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook