Експерт припустив, що Рабінович отримав громадянство Камбоджі з метою стати її прем’єром | Київ.Info

Експерт припустив, що Рабінович отримав громадянство Камбоджі з метою стати її прем’єром

Лідер партії «За життя» Вадим Рабінович може стати прем’єр-міністром Камбоджі. Про це заявив політичний експерт Микола Спиридонов на сторінці в соціальній мережі Facebook, коментуючи новину про те, що український народний депутат отримав громадянство цієї азіатської країни.

Експерт зазначив, що з’явилася раніше в ЗМІ інформація про нібито наявному у Рабиновича громадянство Камбоджі «звучить правдоподібно», так як грунтується на даних, наданих його політичними опонентами.

«Ви запитаєте: навіщо Рабіновичу паспорт Камбоджі? Мені здається досить імовірним, що він спробує побудувати там своє політичне майбутнє. І у нього є всі шанси – чому ні? Адже, якщо взяти Україну, – до нас постійно приїжджають спробувати щастя політики з-за кордону. З Грузії, з Польщі, з країн Балтії, навіть з США. Здається, така помітна політична фігура, як Рабінович, цілком може розраховувати в Камбоджі, як мінімум, на пост прем’єр-міністра!» – впевнений Микола Спиридонов.

За його словами, ще одним аргументом на користь того, що лідер партії «За життя» планує претендувати на високу посаду в Камбоджі, може служити той факт, що паспорт цієї країни він отримав «заздалегідь» – за повідомленнями ЗМІ, нібито ще в 2015 році .

«Причому, тут все враховано: якщо вже до нас приїжджали «варяги» без громадянства України, отримували спершу високі пости, а потім вже паспорта, то Рабінович з його дворічним камбоджійським «стажем» може сміливо претендувати в цій країні на найвищу посаду! Гаразд, на другу в державі – формально кхмерами править король, але з заняттям трону, мабуть, у нашого співвітчизника все-таки можуть виникнути проблеми. А ось пост прем’єра – звучить дуже правдоподібно», – констатував політолог.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com