“Геть бариг” – у Києві мітингувальники вимагають закон про імпічмент | Київ.Info

“Геть бариг” – у Києві мітингувальники вимагають закон про імпічмент

Сьогодні, 3 грудня, біля парку Шевченка у Києві розпочався “Марш за імпічмент”, який організувала партія “Рух нових сил” екс-глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

В акції бере участь близько 3 тисяч осіб. Люди вигукують “Геть бариг”, “Імпічмент”, несуть плакати з обіцянками президента Петра Порошенка, які, на думку мітингувальників, глава держави не виконав. Про це повідомляє УНІАН.

“Ми не згодні з тим, що відбувається в державі. І ми вийшли на мирний марш протесту, яким засвідчуємо незгоду з тим курсом, яким сьогодні рухаємося.В вважаємо, необхідний закон про імпічмент – передусім, для того, щоб у нас не було корупції. Для того, щоб не було узурпації влади, бариг при владі, олігархів, які наживаються на нас з вами”, – заявив ведучий на сцені на початку акції.

За маршрутом мітингувальники мають пройти бульваром Тараса Шеченка до Хрещатика, тоді на алею Небесної Сотні, де вшанують пам’ять загиблих під час протестів 2013-2014-го років. Через вулиці Шовковичну та Грушевського люди дійдуть до Європейської площі, де проведуть мітинг.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com