Кулеба розповів про першу перемогу України щодо Криму – Київ.Info

Кулеба розповів про першу перемогу України щодо Криму

Саміт “Кримської платформи” відбудеться – і це вже перемога української влади.

Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

На питання журналіста, які цілі вийде реалізувати за підсумками саміту, глава зовнішньополітичного відомства підкреслив, що Україні вже вдалося привернути увагу світової спільноти до питання окупації Криму Росією.

“Я вже можу вам сказати: нам вдалося. Вже всі займаються Кримом, вже всі думають, що можна зробити для Криму. Саміт – це політичний проєкт, тому що всі лідери країн і глави делегацій, що беруть участь в  “Кримській платформі “, приїдуть і будуть робити політичні заяви, які майже відразу будуть трансформуватися в політичні дії. І головне, держави приєднаються до Кримської декларації. Підпишуть офіційний документ, який стане путівником подальшого функціонування “Кримської платформи”. У ньому відображені конкретні напрямки, за якими ми будемо рухатися до деокупації Криму. І це те, чого раніше Україні дуже не вистачало “, — сказав він.

Також Кулеба підкреслив, що Крим – це рестарт міжнародної суб’єктності України. “Тому що це перше, що ми робимо настільки масштабне, настільки амбітне і придумане лише нами. І нам під цей проєкт вдалося підтягнути саме зараз 42 держави та міжнародні організації (на момент запису інтерв’ю 13 серпня — ред.)”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com