Кива пояснив, для чого йому наукове звання: "наукова спільнота стала сильніше" - Київ.Info

Кива пояснив, для чого йому наукове звання: “наукова спільнота стала сильніше”

Скандальний депутат від партії “Опозиційна платформа – за життя” Ілля Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук з державного управління. Він розповів, навіщо йому знадобилось наукове звання.

“Щоб свого часу керувати моєю країною”, – пояснив Кива журналістам, які не всі могли потрапити на його захист кандидатської дисертації.

Захист проходив за закритими дверима. Причина проста – карантин. При цьому велася трансляція в сусідню аудиторію. У комісії було 13 вчених, серед яких були чотири доктори наук.

Колеги Киви розповіли, що він впорався із захистом дисертації на “ура”. Тим часом журналісти, яких не пускали в будівлю, викликали поліцію. У підсумку їх пропустили.

“Тут відбувається захист наукової роботи, а не телевізійне шоу для ЛГБТ спільноти”, – заявив Кива.

Нардеп також зазначив, що “сьогодні наукова спільнота стала сильніше”.

Після захисту кандидатської дисертації Киві обурені журналісти сказали, що він ігнорує права журналістів і громадян. У відповідь політик запропонував піти з ним в туалет, щоб зробити те, про що говорив опонент.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com