Ляшко заявив про масові звільнення у МОЗ – Київ.Info

Ляшко заявив про масові звільнення у МОЗ

Віктор Ляшко, якого минулого тижня призначили головою МОЗ, планує замінити близько 50% керівного складу відомства.

Зокрема, за його словами, зміняться троє з шести заступників, які в подальшому будуть працювати зі своїми директоратами.

«У мене прохання було до всіх, з ким я вже проводив переговори, в тому числі й до заступників, які залишаються, щоб за період мого перебування на посаді був сформований сильний кадровий склад на рівні керівників директоратів і керівників експертних груп. Щоб незалежно від того, як змінюється політична ситуація, було правонаступництво і була історична пам’ять про те, що відбувається і куди рухається система охорони здоров’я. Також буде сформовано склад колегії МОЗ, тому що до цього не було колегії», – зазначив міністр.

Колегія, за словами Ляшка, буде складатися з великої кількості людей.

«Я не буду підбирати тільки тих, з ким мені комфортно. Попередньо, до роботи будуть залучені представники і міністерства, і ДП Медзакупівлі, і Центру громадського здоров’я, і ​​Національної служби здоров’я України, і Академії медичних наук, і провідні фахівці. Також я хочу, щоб в колегію увійшло кілька сімейних лікарів, які працюють безпосередньо на первинному ринку, а також лікарі з вторинного ринку та високоспеціалізованої допомоги. Щоб мати загальну картинку», – пояснив міністр.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com