“Майте претензії до популістів”, – каже Ірина Луценко… А за нами – справи… (Відео) | Київ.Info

“Майте претензії до популістів”, – каже Ірина Луценко… А за нами – справи… (Відео)

24 жовтня, у Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням президента України Петра Порошенка. Під час промови глава держави зазначив, що найгірше в українській економіці вже в минулому, а країна не просто вистояла, не просто уникла дефолту, а заклала основу для сталого розвитку.

Петро Порошенко зауважив, що владу критикують за участь у відкритті новозбудованих доріг, мостів, шкіл або підприємств в регіонах. За словами Глави держави, це робиться для того, щоб привернути увагу до змін, які щоденно відбуваються в державі.

Президент зазначив, що в Україні є “зрадофіли”, яким “і тризуб над Кремлем постав, то вони скажуть, що криво стоїть і знаходять приводи для печалі”. “І дороги криві, і мости короткі, і театри в історичний пейзаж не вписуються, і ремонти пересуватися заважають, і заводи не те випускають, борщі не так варять. Критикують за те, що, мовляв, президент, прем’єр, влада перерізає стрічки не на дуже глобальних, а інколи навіть і на локальних об’єктах. Звичайно, крутіше було би побудувати космодром для міжгалактичних польотів, а не завод із виробництва упаковки”, – зазначив Глава держави.

На засіданні Ради регіонального розвитку Ірина Луценко почала розповідати про такі «перемоги» чинної влади, що навіть Порошенку було, мабуть, соромно дивитися губернаторам і мерам в очі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com