МЗС України закликало РФ припинити окупацію грузинських територій і вивести війська | Київ.Info

МЗС України закликало РФ припинити окупацію грузинських територій і вивести війська

Україна підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії.

Міністерство закордонних справ України засудило розпочату 7 серпня 2008 року збройну агресію Російської Федерації проти Грузії та незаконну окупацію Абхазії та Цхінвальского регіону/Південної Осетії. Про це 7 серпня йдеться у заяві МЗС у зв’язку з 12-ми роковинами збройної агресії Росії проти Грузії.

“Тривала “бордеризація” окупованих грузинських територій, системні затримання і викрадення громадян Грузії на лінії окупації, обмеження їхніх фундаментальних прав і свобод, надзвичайно складна гуманітарна та безпекова ситуація – ось основні “досягнення” дванадцятирічної окупації Російською Федерацією Абхазії та Цхінвальського регіону/Південної Осетії, Грузія”, – пишуть у МЗС.

У заяві наголошують, що Україна послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії у її міжнародно визнаних кордонах і закликає Росію припинити збройну агресію проти Грузії, вивести російські війська з її окупованих територій та дозволити безперешкодний доступ міжнародним правозахисним і моніторинговим організаціям.

“Міністерство закордонних справ України закликає міжнародну спільноту посилити міжнародний тиск і санкційний режим проти Російської Федерації задля примушення її до припинення агресії проти Грузії та України та деокупації їхніх суверенних територій”, – додали у МЗС.

Нагадаємо, що 10 липня у Міністерстві закордонних справ Грузії відбулася зустріч з послом України в Грузії Ігорем Долговим у зв’язку з заявами очільника Виконавчого комітету реформ Міхеїла Саакашвілі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com